Бебееееее (вече пор)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бебееееее (вече пор)

Обичам те <3 ..
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Домашни

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
I_Love_Tom_Riddle
Учител по Пророкуване
Учител по Пророкуване
I_Love_Tom_Riddle


Брой мнения : 66
Registration date : 04.02.2008

Домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Домашни   Домашни Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 6:11 pm

Тук предавайте домашните си за урок №1!
Върнете се в началото Go down
Cho_chan
Учител по Грижа за Магачески създания
Учител по Грижа за Магачески създания
Cho_chan


Брой мнения : 60
Age : 31
Registration date : 03.02.2008

Домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни   Домашни Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 10:37 pm

Защо дадената фигура означава тази поличба?
жълъд-"късмет, неочаквано забогатяване" хубавите жълъдите годни за ядене рядко се срещат затова може би означават късмет, неочаквано забогатяване
бухалка-,"нападение","бой" защото поначало с бухалката може да се набие някой човек, можем да я наречем уред с който се нанася побой
разкривен кръст-"страдания и изпитания" кръста е символ на щастие значи разкривение ще носи нещастия
сокол-"смъртоносен враг" - сокала е птица която напада по-беззащитните от нея затова според мен значи смъртоносен враг
Злия грим-"смърт" защото показва зло същество смятало се е че който го види скоро ще умре
череп-"опасност по твоя път" -черепа е символ на смърт затова той показва опасност по твоя път
слънце-"голямо щастие" - слънцето е щастие за всички безнего не би имало живот затова то показва голямо щастие
Върнете се в началото Go down
I_Love_Tom_Riddle
Учител по Пророкуване
Учител по Пророкуване
I_Love_Tom_Riddle


Брой мнения : 66
Registration date : 04.02.2008

Домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни   Домашни Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 10:58 pm

Пиша на Cho_chan Изключителен,но следващия път се надявам домшното да е още по-добро и изискванията ми ще са по-високи.
Върнете се в началото Go down
Darky
Учител по Трансфигорация и ръководител на Рейвънклоу
Учител по Трансфигорация и ръководител на Рейвънклоу
Darky


Брой мнения : 101
Location : Добрич
Registration date : 02.01.2008

Домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Такав   Домашни Icon_minitimeСря Фев 13, 2008 8:21 pm

Аз ще развия теория за слънцето

Според мен слънцето показва голямо щастие защото без него няма живот няма светлина няма топлина.Също така защото опозоцията Светлина срещу Тъмнина
всъщност е Слънце срещу Луна и колкото повече слънцето одблъсква тъмнината толкова повече щастието.Светлината на слънцето озарява пътя ти и затова хората също я обичат.Също така хората се натъжават и страдат когато слънцето е по-слъбо и примерно зимата е студено а лятото е топло.
Това е пример че хората живеят на по-топло и са по щастливи.
Също така слънцето символизира жизнената сила у човека и въобще във живото същество без която неможе.

Според мен това трябва да се направи.
Върнете се в началото Go down
http://pkrpg.0forum.biz/index.htm
I_Love_Tom_Riddle
Учител по Пророкуване
Учител по Пророкуване
I_Love_Tom_Riddle


Брой мнения : 66
Registration date : 04.02.2008

Домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни   Домашни Icon_minitimeСря Фев 13, 2008 10:09 pm

Има малко отклонение от темата,но пиша Изключителен на Darky,защото ми харесва неговото оригинално собствено мнение!
Върнете се в началото Go down
Николас Чанг
Учител по Вълшебство
Учител по Вълшебство
Николас Чанг


Брой мнения : 98
Age : 28
Location : Велико Търново
Registration date : 11.01.2008

Домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни   Домашни Icon_minitimeСря Фев 13, 2008 10:48 pm

Домашно №1:

Според мене слънцето символизира щастие защото без него земята нямаше да съществува. То осветява земята, помага на растенията да се развиват, позволява да се ползват слънчеви батерии и др. То символизира щастието защото побеждава тъмнината. Черепът символизира нещастие защото той е главата на умрял човек (не ми е хубаво да го пиша но трябва). Когато го изгубиш губиш не само черепа (главата) си но и живота си. Затова мисла че черепа носи нещастие. Честно казано представа си нямам защо жълъда носи късмет и неочаквано забогатяване. Може би защото когато се разхождаш в гората и видиш на земята жълъд си помисляш колко ли жълъда има на дървото над тебе или колко пари имаш в банката Very Happy . За бухалката мога да кажа че обикновенно се използа за бейзбол но може и да се използва и за бой. Ако те пребият с бухалка хич няма да е хубаво. За разкривения кръст нищо не мога да кажа. Може би сокола носи смъртен враг защото е голяма птица. Като го видиш в планината да гони някаква безпомощна птица си представяш как някой с нож или с извадена магическа пръчка те гони за да те убие. За злия грим защото той е голямо куче което за секунди може да те направи на кокали (може и да не останат Very Happy ). Когато те нападне няма отърване. Това мисля че символизират.

Дано да ти хареса!
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter-site.do-goo.net
I_Love_Tom_Riddle
Учител по Пророкуване
Учител по Пророкуване
I_Love_Tom_Riddle


Брой мнения : 66
Registration date : 04.02.2008

Домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни   Домашни Icon_minitimeЧет Фев 14, 2008 11:02 pm

Браво,получаваш Изключителен!
Върнете се в началото Go down
Harry Potter 5
Админ, Заместник Директор и Учител по Древни Руни
Админ, Заместник Директор и Учител по Древни Руни
Harry Potter 5


Брой мнения : 164
Age : 28
Registration date : 17.12.2007

Домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни   Домашни Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 1:15 pm

Според мен слънцето е ,,голямо щастие" , защото то помага на Земята, ако го нямаше нямаше да има живот на нашата планета и то дава живот на разстенията и тревите. То олицетворява животът, и без него няма да можем да живеем.
То побеждава тъмнината и ни носи светлина, затова мисля, че символизира щастие.
Черепът със сигурност означава опасност за това, че някой вече е минал по този път и го е сполетяло нещо лошо, затова според мен означава опасност по пътя.
С бухалката пък обикновено можеш да пребиеш някой и с нея и да му оставиш траини овреждания.
Злият Грим, който не ви препоръчвам да срещате, със сигурност означава смърт, защото срещне ли те не можеш да му избягаш, тази е една от най-тъмните поличби за смърт и много рядко някой се измъква от него.
Соколът е голяма и властна, кръвожадна и зорка птица която е много бърза и те вижда отдалече, спуска се бързо и тогава вече няма нужда да казвам какво става и сами се досештате, затова соколът е по-добре да не ви враг или поне ако ви види, да не е гладен.
Разкривеният кръст пък защо символизира изпитания и сттрадания нямам напредстава, поне аз.
Жълъдът за неочаквано богатство, може би защото то расте на дъб, а той символизира пари, или поне аз така мисля.

Извинявай, че закъснях ама не бах в сайта за известно време
Върнете се в началото Go down
I_Love_Tom_Riddle
Учител по Пророкуване
Учител по Пророкуване
I_Love_Tom_Riddle


Брой мнения : 66
Registration date : 04.02.2008

Домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни   Домашни Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 2:10 pm

Браво,Harry Potter 5,получаваш Изключителен!
Върнете се в началото Go down
I_Love_Tom_Riddle
Учител по Пророкуване
Учител по Пророкуване
I_Love_Tom_Riddle


Брой мнения : 66
Registration date : 04.02.2008

Домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни   Домашни Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 10:03 pm

За домашната си по Пророкуване sladur4e_ получава Изключителен +50 точки от мен за Грифиндор,заради нейното старание. Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домашни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домашни   Домашни Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домашни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бебееееее (вече пор) :: Предмети :: Пророкуване-
Идете на: