Бебееееее (вече пор)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бебееееее (вече пор)

Обичам те <3 ..
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Хари Потър и Даровете на Смърта

Go down 
+6
Harry Potter 5
Николас Чанг
david potter
§ Albena Malfoy §
Деймиан
Darky
10 posters
АвторСъобщение
Darky
Учител по Трансфигорация и ръководител на Рейвънклоу
Учител по Трансфигорация и ръководител на Рейвънклоу
Darky


Брой мнения : 101
Location : Добрич
Registration date : 02.01.2008

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 9:25 pm

Хари Потър и Даровете на Смърта Potterhallowsbook

Немога да кажа нещо много по тази книга но накратко целият магьоснически свят иска главата на Хари.Министерството пада и Нов Министър е Тикенс койта е под проклятие Империус.Рита Скийтър обвинява Хари в смърта на Албус Дъмбълдор
и осквернява семейството на покойния директор с донякъде дълбоки тайни и донякъде с лъжи.Нов директор е ......"Снейп" .Ми накраткко това е дето го знам.
Върнете се в началото Go down
http://pkrpg.0forum.biz/index.htm
Деймиан
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс
Деймиан


Брой мнения : 145
Age : 29
Location : Lyaskovets
Registration date : 30.10.2007

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 7:31 pm

Имам книгата, но няма да разказвам.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.nice-boards.net/index.htm
§ Albena Malfoy §
Готината Админка и Учител по Отвари
Готината Админка и Учител по Отвари
§ Albena Malfoy §


Брой мнения : 99
Age : 31
Location : Somewhere I belong.. (:
Registration date : 04.01.2008

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 2:46 am

Прочетох книгата..много е интересна,за мен най-добрата книга...
Върнете се в началото Go down
http://diablerie.pureforum.net
Деймиан
Директор на Хогуортс
Директор на Хогуортс
Деймиан


Брой мнения : 145
Age : 29
Location : Lyaskovets
Registration date : 30.10.2007

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 6:37 pm

Кое име най много ви харесваше от 3-те.
Хари Потър и смъртоносните светии
Хари Потър и Реликвите на смърта или това което остана
Хари Потър и Даровета на Смърта

на мен най ми допада първото
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.nice-boards.net/index.htm
§ Albena Malfoy §
Готината Админка и Учител по Отвари
Готината Админка и Учител по Отвари
§ Albena Malfoy §


Брой мнения : 99
Age : 31
Location : Somewhere I belong.. (:
Registration date : 04.01.2008

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 11:01 pm

От имената най ми харесва Даровете на Смъртта,защото съм свикнала с това заглавие а и пасва идеално..

ПП.Деймиан можеш да изтриеш предните две мнения много лесно :Р
Върнете се в началото Go down
http://diablerie.pureforum.net
david potter
Префект на РЕЙВЪНКЛОУ
Префект на РЕЙВЪНКЛОУ
david potter


Брой мнения : 90
Age : 29
Location : Пред КОМПА на един стол
Registration date : 07.01.2008

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeПет Яну 11, 2008 1:35 pm

ами каче ли "Даровете на Смъртта" най ми харесва . Книгата е перфектна
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter-site.do-goo.net/index.htm
Николас Чанг
Учител по Вълшебство
Учител по Вълшебство
Николас Чанг


Брой мнения : 98
Age : 28
Location : Велико Търново
Registration date : 11.01.2008

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeПет Яну 11, 2008 11:19 pm

Най ми хареса книгата "Хари Потър и Даровете на смъртта".
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter-site.do-goo.net
david potter
Префект на РЕЙВЪНКЛОУ
Префект на РЕЙВЪНКЛОУ
david potter


Брой мнения : 90
Age : 29
Location : Пред КОМПА на един стол
Registration date : 07.01.2008

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeНед Яну 20, 2008 3:49 pm

Тази книга не е преведена правилно заглавието е грешно и да не изброявам ...
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter-site.do-goo.net/index.htm
Harry Potter 5
Админ, Заместник Директор и Учител по Древни Руни
Админ, Заместник Директор и Учител по Древни Руни
Harry Potter 5


Брой мнения : 164
Age : 28
Registration date : 17.12.2007

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeНед Яну 20, 2008 3:56 pm

Мисля, че трябваше да се казва,,Смъртоносните Светии"
Върнете се в началото Go down
Harry Potter 5
Админ, Заместник Директор и Учител по Древни Руни
Админ, Заместник Директор и Учител по Древни Руни
Harry Potter 5


Брой мнения : 164
Age : 28
Registration date : 17.12.2007

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeНед Яну 20, 2008 3:59 pm

Също така книгата оправда очакванията ми, много хубава, жалко,че свърши поредицата.
Върнете се в началото Go down
david potter
Префект на РЕЙВЪНКЛОУ
Префект на РЕЙВЪНКЛОУ
david potter


Брой мнения : 90
Age : 29
Location : Пред КОМПА на един стол
Registration date : 07.01.2008

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeНед Яну 20, 2008 5:16 pm

"Мисля, че трябваше да се казва,,Смъртоносните Светии""
точно така Smile
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter-site.do-goo.net/index.htm
Николас Чанг
Учител по Вълшебство
Учител по Вълшебство
Николас Чанг


Брой мнения : 98
Age : 28
Location : Велико Търново
Registration date : 11.01.2008

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeВто Яну 22, 2008 8:28 pm

От някъде чух че Джоан Роулинг мисли да прави още. Не помня от къде или от кого но така чух.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter-site.do-goo.net
Dqvolsko^6tastie
Рейвънклоуец
Рейвънклоуец



Брой мнения : 19
Registration date : 10.05.2008

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeПон Май 12, 2008 10:00 am

Моето мнение е,че книгата става за четене,да,има добри моменти,има отчасти действие,което заинтригува,има глави,които грабват вниманието има и изпипани диалози,които разкриват много от ''тайните'',скрити в предишните книги...Последната,седма книга от поредицата съвсем не е най-добрата от ХП и съвсем не бе това,което очаквах.Няма да я хваля,защото мисля,че 4 и 6 книга примерно са къде къде по-добре създадени и описани,отколкото последната,в която всичко трябваше да е измислено добре,а не да прилича на нещо,измислено за няколко нощи и създадено за възможно най-кратък период от време.Има много неща,които не ми харесаха и едва ли бих могла да спомена всичко:не ми хареса начина,по който измират част от героите и особено Волдемор,адски много ме разочарова смъртта му,представях си нещо по-зрелищно и подходящо за магьосник от неговия ранг;не ми хареса историята за светиите,с нея книгата става прекалено объркана и неразбираема на моменти,а и нямаше да е зле Роулинг да бе споменала нещо за тях и в предните книги,вместо да ги сгъчка в последната ..Съвсем неприемливо ми се вижда това,че Моли Уизли успя да убие вещица като Белатрикс,която има много по-голям опит от нея в дуелите;местенето на Хари и компания от едно място на друго бе интересно на моменти,но после започва да става скучно,защото заема една голяма част от книгата и уединението им ни пречи да разберем какво става с останалите герои...най-много ме разочарова епилога,виждала съм глави на фикове,написани от фенове,които определено изглеждат по-добре и просто не мога да проумея как Роулинг си е позволила да завърши книгата по подобен ужасно слаб начин.Все още не мога да преживея имената на децата на главните герои,единственото име,което ми харесва,е това на сина на Драко,Скорпиус,другите не стават за нищо и комбинациите са ужасно(Джеймс Сириус Потър определено е извадил по-добър късмет при кръщаването си от Лили Луна и Албус Сивиръс)...Минус според мен в книгата е и факта,че оживяват цялото трио,че и Джини,Роулинг можеше да убие някой от тях,защото така се получава ужасно сладкникав и до болка познат сюжет(''и те заживели дълго и щастливо,докато смъртта ги раздели...'')
Слаба книга,с тук-таме срещащи се интересни моменти.Като за книга,която завършва цяла една поредица,можеше да е написана много по-добре...
Върнете се в началото Go down
Jumbie483
Слидеренец
Слидеренец
Jumbie483


Брой мнения : 19
Registration date : 24.01.2009

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 2:33 pm

Мен пък книгата ми харесва.. Толкова много неща се разбират от нея..Благодарение на нея харесах Снейп Shocked
Това е книгата в коята се изясняват всички плетни от останалите книги..
Но наистина бях разочарована от начина по който умря Волдемор.. наистина очаквах кървава битка.. Роулинг можеше да се постарае и да развихри още повече фантазията си..
И наистина можеше да завърши по по-добър начин тази велика поредица. Идеята са 30 годишния Хари никак не ми допада и не се връзва с картинката. 7 книги.. Хари като дете и тийнейджър... а сега една глава като баща.. Определено не ми допадна края, но какво пък... Laughing
Върнете се в началото Go down
husky_girl
Новак
Новак
husky_girl


Брой мнения : 1
Registration date : 30.07.2009

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeЧет Юли 30, 2009 10:13 pm

Ами на мен не ми хареса..... Може би защото очаквах нещо много повече Smile
Не ми допадна че цялата книга протича някак много бавно - много малко екшън събития Mad И после накрая нещата почват да се слуват толкова бързо че ..... БУУМ...трябва да препрочиташ за да схванеш идеята. Question
А и мислех че Волдемор ще умре малко по-бавно scratch Някак си изведнъж така се сведоха събитията че той си се просна на земята.....ТЪПО ИЗМИСЛЕНО. Даже и двубой нямаше Sleep

П.С. Дано има продължение, че ми е много тъжно че историята свърши pale
Върнете се в началото Go down
emma1993
Рейвънклоуец
Рейвънклоуец
emma1993


Брой мнения : 8
Age : 30
Registration date : 04.07.2009

Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitimeСъб Авг 29, 2009 6:14 pm

Много ми допада.Тъжното е,че много герой умират.Първо Хедуиг,Муди,Доби,не съм сигурна или Джордж или Фред (бъркам ги),Тонкс и Лупин (тамън им се роди дете).Много готино е описано и целувката на Хърмаяни и Рон.Това ми е любимата книга,защото всички загатнати неща до момента се разкриват.Жалко,че свършва.Искам още.
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts1993.piczo.com
Sponsored content





Хари Потър и Даровете на Смърта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на Смърта   Хари Потър и Даровете на Смърта Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хари Потър и Даровете на Смърта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Бебееееее (вече пор) :: Други :: Книгите-
Идете на: